Матчеві зустрічі з волейболу

Сьогодні, 17 вересня, на базі Новокалинівського ОЗ відбулись матчеві зустрічі з волейболу між учнями Нового Калинова і Мостиськ. Участь у змаганнях взяли команди хлопців і дівчат молодшої та старшої вікових груп. Спортсмени нашої школи здобули впевнені перемоги та підтвердили наш високий статус у волейболі!

19:48 17.09.2021

Благодійна акція на підтримку Вікторії Полюги

Учнівський та педагогічний колектив нашого навчального закладу долучився до благодійної акції на підтримку Вікторії Полюги. Сьогодні зібрані грошові кошти були перераховані на банківський рахунок.

19:05 10.09.2021

Завершення Олімпійського тижня

Олімпійський тиждень в Новокалинівському ОЗ. На завершення тижня проведено спортивні естафети міє учнями 6-7 класів. Переможцями стала команда учнів 7-А класу.

18:02 10.09.2021

Олімпійський тиждень триває.

Олімпійський тиждень триває. Сьогодні пройшли змагання з футболу серед команд учнів 6-их класів. Головний суддя та організатор змагань вчитель фізичної культури Ольга Мількевич. Перемогу здобула команда 6-Б класу з рахунком 2:0. Команди нагороджені медалями.

17:14 09.09.2021

Змагання з пляжного волейболу

Сьогодні відбулись змагання з пляжного волейболу серед учнів 7-10 класів. Переможницями стали Анастасія Фуканчик (7-А клас) та Софія Лозинська (9-Б клас), ІІ-ге місце – Аліна Столяр (9-Б клас) та Юлія Оліярник (10-А клас), ІІІ-тє місце – Сергій Денис (7-Б клас) та Степан Русанов (9-Б клас). Всі призери змагань були нагороджені медалями.

20:16 08.09.2021

Змагання з перетягування канату

Олімпійський тиждень в Новокалинівському ОЗ. Другий день тижня пройшов захопливо: відбулись змагання з перетягування канату серед команд 8-10 класів (юнаки) – І місце – 10-А клас, ІІ – місце – 10-Б клас, ІІІ-місце – 9-Б клас. Також пройшли змагання з (рукоборства) армреслінгу серед учнів 10-11 класів. Переможцем став Максим Михальський – 10-Б клас.

19:03 07.09.2021

Олімпійський тиждень

Сьогодні в нашому навчальному закладі розпочався Олімпійський тиждень. Урочисте відкриття тижня та Олімпійський урок « Діти – олімпійська надія України» провели вчителі фізичної культури Мирослава Гінка та Володимир Канюк. Під час урочистого відкриття були нагороджені кращі спортсмени нашого навчального закладу, за підсумками минулого навчального року, Михальський Максим та Оліярник Юлія.

16:59 06.09.2021

Вітаємо Всіх зі святом!

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

13:17 01.09.2021