Цікавий урок з музики

Вчитель музики Андрій Бойко провів дуже цікавий та інформативний урок, на якому діти дізналися більше про Українських композиторів.  Відбувся перегляд презентації про їхнє дитинство і про роки творчості.

16:55 08.10.2021

Краса осіннього листя

Протягом тижня учні ознайомились з митцями українського мистецтва в музиці та в образотворчому мистецтві, створили чудові стіннівки, оформили виставку малюнків "Таланти твої, рідна школо" Сьогодні відбувся останній день тижня образотворчого та музичного мистецтва. Учні шостих класів взяли участь у майстер - класі " Краса осіннього листя". Спільно з Вахів М.І. створили творчі малюнки у новій живописній техніці.

16:51 08.10.2021

Життєвий і творчий шлях драматурга

Сьогодні до відзначення 140-річчя від дня народження Івана Антоновича Кочерги - найяскравішої непересічної творчої особистості, чий талант збагатив золотий фонд української літератури і драматургії, у шкільній бібліотеці проведено інформаційну хвилинку. Також бібліотекарем Зоряною Шестериною оформлено виставку про життєвий і творчий шлях драматурга. Його драми відзначаються яскравою морально-етичною проблематикою, глибокою філософічністю, символічністю та поетичністю образів.

18:30 07.10.2021

Життєвий і творчий шлях драматурга

18:30 07.10.2021

Колективна аплікація на тему " Мухомор".

Сьогодні у дитячому садочку було гамірно та весело. Вихователька Оксана Кузенко проводила заняття в групі "Сонечко" з художньо- естетичного розвитку.

18:22 07.10.2021

Всеукраїнський урок доброти

Учні 7-Б класу разом з класним керівником Мирославою Федірко долучилися до проведення «Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин.

18:13 07.10.2021

Колективна мозаїка

Сьогодні відбувся третій день тиждня образотворчого  та музичного мистецтва.

19:11 06.10.2021

Осіння мозаїка

Тематичний тиждень "Осіння мозаїка " Осінь -найкраща пора року.Багата на урожай  вона прикрасить будь -який стіл грибами ,стиглими овочами та фруктами. Сьогодні у 1-Б класі на уроці "Я досліджую світ" школярі разом з вчителем Наталією Коник поринули у чудову  осінню казку.З великим захопленням вони слухали вірші, загадки,прислів'я про  осінь.Створили свій перший лепбук"Золота осінь". Весело та гамірно було під час проведення конкурсів. На уроці вирував справжній осінній настрій.

19:08 06.10.2021

Виїзний семінар-практикум

В місті Бориславі на базі середньої школи №7 відбувся виїзний семінар-практикум. Це був обмін досвідом, як в навчальних закладах проводити дитячо-юнацьку військово-патріотичні гру «Сокіл»( «Джура» ).

18:02 06.10.2021