Методичне засідання шкільних бібліотекарів

03.01.2018 р. розпочато цикл методичних засідань педагогічними працівниками шкіл Новокалинівської ОТГ. Першим відбулось  засідання  шкільних бібліотекарів. Проблема «Інноваційні  форми популяризації книги». З доповіддю виступила шкільний бібліотекар Гординянської СЗШ І-ІІ ст   Янківська І.К.  Практичне заняття «Алгоритм підготовки книжкової виставки: вибір теми, назви книжкової виставки; підбір літератури за  тематикою; оформлення книжкової виставки.» підготувала  Буньо Т.В. бібліотекар Корналовицького НВК.  Мультимедійний  урок – один із методів інноваційних форм популяризації книги «Історія виникнення книги» підготувала Шестерина З.С.  бібліотекар Новокалинівського НВК. Завдяки інноваційним формам популяризації книги бібліотекарі зацікавлюють тих дітей, що не читають, не хочуть читати, а якщо і читають, то примусово. Бо мета заходів, які спрямовані на популяризацію літератури— допомогти дітям відчути радість читання, навчити їх сприймати за допомогою слова «розумне, добре і вічне», зробити так, щоб потреба у читанні була складовою їхнього духовного життя .

11:44 04.01.2018

Методичне засідання учителів історії, географії та художньої культури

04.01.2018р.  відбулось методичне засідання учителів історії та географії. Тема засідання  «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі», яку у презентації довповіді розкрив голова методичного об’єднання Дичко І.М.   Білас В.С. продемонстрував майстер-клас  із використанням  інформаційних технологій «Походи козаків першої чверті XVII ст. П.Конашевич-Сагайдачний. Військо Запорізьке та Хотинська війна»

Методичний аукціон педагогічних інновацій

04.01.2018р. на базі Новокалинівського НВК відбулось методичне засідання учителів математики, інформатики та фізики шкіл Новокалинівської ОТГ. Проходило засідання у вигляді «Методичного  аукціону педагогічних  інновацій». Кожен із учасників представив свій лот у вигляді  фрагментів уроків із застосуванням нових  технологій навчання. Кейс-метод пропонувала Совінська Т.М.; Квест-технологію демонструвала Яцишин І.І.; модель «Перевернутого класу» - Заріцька Т.В. ; «Дальтон-технологію» продавала Яцімірська О.М.; «Проектні технології» - Побережна М.Г.; «Інтерактивні технології»  - Чижо І.М. та Єрменчук Н.М. «Використання SMARTна уроках математично-природничого циклу». Після демонстрацій майстер-класів, кожен учасник намагався дати оцінку  цим технологіям, де найдоцільніше використати у своїй роботі.

Методичне засідання класних керівників

Методичне засідання  класних керівників відбулось 03.01.2018р на базі Новокалинівського НВК. Тематикою  якого було «Превентивне виховання».  Про  «Мету, завдання та методи превентивного виховання» доповідала Побережна М.Г. класний керівник 8-а класу Новокалинівського НВК. Також про «Соціально-економічні тенденції розвитку суспільства і проблеми превентивної роботи  з неповнолітніми»  розкрилвала Беца Н.І.  класний керівник Корналовицького НВК. Майстер клас виховної години  «Я – людина, моє життя прекрасне!» з елементами тренінгу провела Турлай І.П. кл.керівник Корналовицького НВК. Та на завершення підбиття підсумків « Вчитель і превентивне виховання, або як толерантно відповідати на  несприятливу поведінку учнів» Веретеннікова Н.І. кл.керівник Корналовицького НВК.

11:44 03.01.2018

Змагання з настільного тенісу та баскетболу серед вчителів

Спортивно-масова робота в школі невід’ємно пов’язана з організацією та проведенням спортивно-масових заходів в позаурочний час. Для нашої школи стало уже  традицією проводити змагання серед вчителів нашого округу на зимових канікулах. 2 січня 2018 року розпочався окружний етап спортивних ігор серед вчителів на базі Новокалинівського НВК . Сьогодні наші вчителі покажуть свої вміння  з настільного тенісу та баскетболу. У змаганні беруть участь вчителі Гординянської СЗШ І-ІІ ст., Корналовицького НВК та вчителі нашої школи. Адже компонентом всебічного гармонійного розвитку особистості є фізичне виховання. Побажаємо успіху та перемоги нашим вчителям!!!

11:44 02.01.2018