Змагання з настільного тенісу та баскетболу серед вчителів

Дата: 02.01.2018 11:44

Спортивно-масова робота в школі невід’ємно пов’язана з організацією та проведенням спортивно-масових заходів в позаурочний час. Для нашої школи стало уже  традицією проводити змагання серед вчителів нашого округу на зимових канікулах. 2 січня 2018 року розпочався окружний етап спортивних ігор серед вчителів на базі Новокалинівського НВК . Сьогодні наші вчителі покажуть свої вміння  з настільного тенісу та баскетболу. У змаганні беруть участь вчителі Гординянської СЗШ І-ІІ ст., Корналовицького НВК та вчителі нашої школи. Адже компонентом всебічного гармонійного розвитку особистості є фізичне виховання. Побажаємо успіху та перемоги нашим вчителям!!!