З днем вишиванки!

Вишиванка сьогодні — це про нашу ідентичність, про унікальність українців, про наш генетичний код. Носи вишиванку з гордістю, пишайся нашою культурою та просувай її по всьому світу. З днем вишиванки!

15:39 16.05.2024

Урочиста лінійка приурочена Дню вишиванки

Сьогодні на урочисту лінійку приурочену Дню вишиванки завітали гості: міський голова Новокалинівської міської ради Богдан Юзвяк і начальник відділу освіти Алла Ковталюк, які вручили грамоти з грошовими сертифікатами учням нашого ліцею за зайняті призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та мовно-літературному конкурсі.

15:32 16.05.2024

Навчально- польові збори з учнями

Три дні поспіль з 13 травня по 15 травня були проведені навчально- польові збори з учнями 11 -х класів Новокалинівського ліцею.

21:45 15.05.2024

Прощавай Букварик!

Прощавай Букварик! Свято Букваря- одне з найзворушливіших свят кожного першокласника. Учні 1-Б класу святкували сьогодні

17:46 15.05.2024

Ти – справжня героїня нашого життя.

З найтеплішими вітаннями, мамо! Ти – справжня героїня нашого життя. Бажаємо тобі веселих моментів, незабутніх вражень і великої усмішки на обличчі!

19:50 10.05.2024

День матері - це одне з найзворушливіших свят!

День матері - це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, підтримає, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

16:47 10.05.2024