Бої за гору Маківку - важлива подія в історії України та Українських Січових Стрільців.

Дата: 29.04.2021 23:53

З 29 квітня до 04 травня 1915-го року, тривали бої за гору Маківку між Українськими Січовими Стрільцями та російськими військами.

В рамках Тижня історії, вчителем Яким О. П. проведено урок "Бої за гору Маківку". Оксана Петрівна ознайомила дітей з процесом формування Легіону УСС та охарактеризувала його бойовий шлях в ході Першої Світової Війни. Учні проаналізували культурно-просвітницьку діяльність Січових Стрільців. Таким чином, проведений урок сприяв розширенню знань учнів про мужність і героїзм борців за незалежність України, враховуючи важливу роль формувань Українських Січових Стрільців у відродженні національних воєнних традицій; відновленню національної пам'яті; поширенню об'єктивної інформації про діяльність національних військових формувань; подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, військово-патріотичному вихованню молоді.