Виховні години щодо безпечної поведінки учнів у школі, на подвір’ї, у громадських місцях

Дата: 28.04.2021 23:47

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці сьогодні, класні керівники 1-11 класів, провели виховні години щодо безпечної поведінки учнів у школі, на подвір’ї, у громадських місцях. Учні початкових класів переглядали мультфільми, обговорювали поведінку персонажів, їхнє ставлення до збереження здоров’я. Учні старших класів ознайомилися з нормативно-правовими документами, спрямованими на захист життя, здоров’я та працездатності людини під час роботи. Також учні ознайомились з історією виникнення Дня охорони праці. Метою заходів було виховати шанобливе ставлення до всіх професій, та дбайливе ставлення до свого здоров'я і здоров'я оточуючих.