Леся Українка була справжньою поетичною квіткою

Дата: 24.02.2021 21:09

Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі, вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, одною з наймилозвучніших струн душі українського народу. Не просто Леся , а діамант української поезії про , який має знати кожен українець. Вся сукупність її творів – це образ ідеальної землі, земного раю, що зветься «Україною».Творчість письменниці для кожного покоління відкривається новими духовними скарбами, живе у віках, даруючи людям мудрість, мужність і красу. "Поетичне слово Лесі Українки - це найгостріша зброя в боротьбі за визволення нашого народу, а рівночасно, це немов євшан-зілля, що чарує своєю красою і особливим ароматом рідної України, що будять у нас найкращі почуття щирої любові до свого народу і до рідної землі". Життя Лесі Українки – це подвиг митця, один із подвигів, що підносять людину в очах сучасників, роблять її нетьмарною зіркою в очах потомків. До відзначення 150-річчя від Дня народження Лесі Українки у шкільній бібліотеці учні ознайомились з представлено книжковою виставкою про життя і творчість поетеси " Леся Українка - геніальна донька українського народу" , а також зачитували її відомі поезії.