14 лютого - день Святого Валентина

Дата: 14.02.2024 20:42

Незважаючи на війну і тривоги, життя вирує у Новокалинівському ліцеї. Адже сьогодні, 14 лютого - день Святого Валентина, найпопулярніше свято серед молоді.

У дружній атмосфері учні команди хлопців та дівчат 8-Б класу під керівництвом Тетяни Совінської змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших. Цей розважальний захід відбувся у форматі одного з відомих в Україні телешоу. У захоплюючій, веселій, дружній атмосфері пройшли кілька раундів з цікавими завданнями , де учні проявили теоретичні знання з історії, культури чи мистецтва.

І, хоча, відповідно до отриманих балів перемогла команда дівчат, без подарунків та сюрпризів не залишився ніхто. А найголовніше, діти отримали незабутні хвилини радості.

Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Разом до перемоги!

З Днем Святого Валентина, також і привітали наші найменші учасники:

Відео можна переглянути за посиланням: