Дистанційно відбувся тиждень хімії та біології .

Дата: 23.04.2021 18:54

Відповідно до річного плану з 19.04 по 23.04.2021 року в нашій школі дистанційно відбувся тиждень хімії та біології . В рамках тижня відбулися заходи, під час проведення яких діти мали змогу продемонструвати свої уміння та здібності на відстані. Дистанційно проведено квест ,,Вуглеводи,,. Також учні взяли участь в обласному конкурсі - захист екологічних проектів ,,Дотик природи - 2021,, , зробили селфі-фото з домашнім улюбленцем. За активну участь в онлайн-олімпіадах та конкурсах будуть нагородженні дипломами та сертифікатами.

Тиждень підготовлений вчителем хімії Якимишин Т.В. та вчителем біології Винарчик В.В. був насиченим і цікавим.