Розпочався тиждень математики та інформатики

Дата: 11.03.2024 17:51

Сьогодні у Новокалинівському ліцеї розпочався тиждень математики та інформатики. Вчителем Іванною Яцишин було проведено нестандартний урок у 5 класі "Математична феєрія". Учні вміло та злагоджено застосовували свої знання про додавання та віднімання десяткових дробів граючи у математичне доміно, долаючи перешкоди лабіринтів та створюючи математичні весняні букети. П'ятикласники працювали творчо та креативно.

З метою розвивати пізнавальний інтерес до вивчення математики, логічного мислення, кмітливості, умінь поводити себе в нестандартних ситуаціях, вчителем Тетяною Совінською було проведено психологічний тренінг "Як покращити успіхи у вивченні математики" з учнями дев'ятих класів. На занятті діти навчилися працювати над своїми страхами, емоціями, сподіваннями для покращення ефективності роботи на уроках математики.