Тиждень математики та інформатики продовжується!

Дата: 12.03.2024 15:58

Тиждень математики та інформатики продовжується! Сьогодні вчителі інформатики Єрменчук Н.М. та Яцімірська О.М. разом з 3-А класом поринули у творчу атмосферу. Учні малювали  комп'ютер майбутнього, вчилися   узагальнювати, міркувати, розвивали відповідальність, самостійність, творчість. З учнями 9 класів провели вікторину з інформатики «Цікава інформатика».

Учні підвищували рівень знань учнів з інформатики; розвивали  творчі й інтелектуальні здібності ,  проявляли інтерес до вивчення  предмету, самостійність та наполегливість, виховувавали  вміння працювати у команді, почуття відповідальності. Виклик самому собі, подолання труднощів - таку мету поставили перед собою учні 8 класів і розпочали челендж "Досліджуємо многокутники". Виконуючи практичні завдання, діти не тільки досягли заявлений результат, але й мотивувались до подальшого вивчення математики, а робота в групах дала можливість проявити себе кожному у різних формах діяльності.