Чорнобиль. Трагедія... Біль... Пам'ять.

Дата: 26.04.2024 15:44

Чорнобиль. Трагедія... Біль... Пам'ять.

Чорнобильська катастрофа - це трагедія, яка назавжди змінила долі мільйонів людей. Вона показала людству, що жертвами недбалості і нехтування безпекою можуть стати не тільки сучасники і наші діти, а й наступні покоління. Під загрозою може опинитися майбутнє людства.

Вшановуючи подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС , у нашому закладі для учнів 6-Б класу класним керівником Василем Біласом було проведено

виховний захід "Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять ...",

відбувся перегляд навчального відео "Чорнобиль. 26 квітня 1986 р." та трейлера мінісеріалу "Чорнобиль" (2019 р.). Вшанування пам'яті усіх жертв трагедії на ЧАЕС хвилиною мовчання.

Пам'ятаємо тих, хто ціною власного життя зберіг нам нашу святу землю, наше майбутнє, яке нікому не розтоптати!