Зі святом весни - з 8 Березня!

Дата: 05.03.2021 14:53

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого сонячного тепла і вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято — Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки.

Сьогодні діти підготували для своїх рідних вітальні листівки, які зможуть подарувати своїм найріднішим жінкам. Хлопці, учні школи, не оминули увагою нікого в цей день. Вони вітали дівчаток, вчителів, дарували квіти, подарунки, листівки, дарували свою увагу та турботу.

Тож, милі жінки – мамусі , бабусі, сестрички , колеги вчителі, учениці школи! Сердечно вітаємо вас з чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла! Возвеличуючи жінку, дівчину – щиро дякуємо вам за доброту вашої душі, силу духу, плідну працю на рідній землі, невтомні руки та чуйне серце. Нехай у ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки.