Семінар "Освітня бізнес-школа для ОТГ"

Дата: 25.01.2018 11:44

25 січня 2018 року до Нового Калинова  приїхали  представники  з  Львівського  центру розвитку місцевого самоврядування   із семінаром «Освітня бізнес-школа для ОТГ»

Директор, вчителі та учні 11-го класу нашої школи сьогодні дізналися більше про реформу освіти і можливості для учнів та випускників від Ірини Сислюк, викладача кафедри Освітньої політики інституту післядипломної педагогічної освіти.

Також учні дізналися багато корисної інформації про підготовку до ЗНО, написання тесту і твору, а також оцінювання результатів, від методиста з української мови і літератури Львівського регіонального Центру оцінювання якості освіти Ірина Климець.

Психолог Львівського університету імені Івана Франка, Ольга Свідерська допомагала нашим старшокласникам у виборі майбутньої професії.

Цікавим був виступ радника з питань регіонального розвитку Львівського ЦРМС Івана Кульчицького, який виступив з доповіддю «Як знайти себе у світі постійних змін» та «Професія XXІ століття».