До уваги учнів і батьків!!!

Дата: 29.08.2020 20:46

До уваги учнів і батьків!!!

1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, тільки відбудеться зустріч класного керівника, вчителів і учнів в межах класу. Чекаємо учнів 2-4 класів о 9:00 год., учнів 5-11 класів 8:30 год., а учнів 1 класів о 9:30 год.

2.Шкільний автобус буде здійснювати довіз дітей за звичайним графіком і маршрутом.

Вхід до салону  автотранспорту учнів і вчителів тільки при наявності  захисної маски.

3. Вхід батьків у школу і салон шкільного автобуса з початком навчального року суворо заборонено.

4. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи (вхід та пересування по школі лише у масці  з температурою не більше 37,2 С ).

5. При вході в школу або в клас обробляти руки антисептиком.

6. Під час перерв всі учні 5-11 класів повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати.

7. Учням 1-4 класів дозволено навчатися та переміщуватися у приміщенні школи без масок.

8. Вчителям, персоналу  щоранку будуть проводити температурний скринінг, учням - необов'язково.

9. Перед початком занять вчителі будуть опитувати учнів щодо самопочуття та наявності симптомів COVID- 19.

10. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя - предметника,  у якого урок.

11. Батьки, перед виходом із дому дитини проведіть їй термометрію та оцініть стан її здоров'я. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто, будь - які ознаки ГРВІ-  дитина залишається вдома!!!

12. Батьки, пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

13. Навчання буде в одному класі, а за сприятливих погодних умов більшість уроків будуть проходити на свіжому повітрі, переходити в інший кабінет будуть лише на урок інформатики.

14. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен повинен мати свою пляшечку з водою.

15. Для кожного класу  визначено свій вхід до школи (класні керівники проінформують вас).

16. Безплатне харчування буде організовано для учнів 1-4 класів, та дітей пільгових категорій після надання відповідних довідок.

Адміністрація школи.