для людей з порушеннями зору
Новокалинівський опорний заклад загальної середньої освіти
Самбірського району Львівської області

Сторінка психолога

Інколи діти стають жертвами булінгу.

Інколи діти стають жертвами булінгу. Вони соромляться про це говорити і часто звинувачують себе. Можуть відчувати себе безпорадними та вважати, що з ними щось не так. Придивіться до поведінки та настрою своєї дитини.

00:11 01.07.2020

Запобігання викрадення дітей

13.10. 2017р. в нашій школі практичним психологом Коркішко Г.М, та соціальним педагогом Гриб Г.М. проведена бесіда з учнями школи з метою профілактики на тему: "Запобігання викрадення дітей". Учні брали активну в обговоренні даної теми.

00:11 01.07.2020

Наслідки наркоманії.

Про те, що вживання наркотичних речовин негативно позначається на здоров'ї,все неодноразово чули і знають але, незважаючи на це, число людей їх вживають продовжує зростати . Сьогодні ми розберемося в тому, який же шкоду насправді може принести ця згубна звичка.

00:09 01.07.2020