День Героїв Небесної Сотні

20 лютого закарбоване в українському календарі як День Героїв Небесної Сотні. День, які у 2014-му поклали свої життя за майбутнє держави.

20:55 20.02.2024

Флешмоб до "Дня Єднання"

Учні 10-Б класу разом із класним керівником Галиною Ковалишин провели флешмоб до "Дня Єднання"

14:44 16.02.2024

Winter fairy tales”від видавництва Лінгвіст

Учні 4-А класу- Софія Кітраль, Вікторія Гіль, Святослав Гудошніков та Денис Бурич під керівництвом вчителя-наставника Марʼяни Дмитришин взяли участь у Різдвяному конкурсі для учнів молодшої школи “Winter fairy tales”від видавництва Лінгвіст. Конкурс тривав з 01 грудня 2023р. по 12 січня 2024р. Згідно умов конкурсу школярі створили комікс на задану тему, власноруч малювали малюнки.І хоча їхня конкурсна робота не увійшла у список переможців, проте діти мали змогу попрацювати колективно, проявити свої творчі здібності, розвинути уяву, набути нового досвіду.

15:49 15.02.2024

14 лютого - день Святого Валентина

Незважаючи на війну і тривоги, життя вирує у Новокалинівському ліцеї. Адже сьогодні, 14 лютого - день Святого Валентина, найпопулярніше свято серед молоді.

20:42 14.02.2024