Вступники можуть перевірити свої дані в ЄДЕБО

Дата: 23.07.2020 21:24

Вступники можуть перевірити свої дані в ЄДЕБО

Цьогорічним вступникам до закладів вищої освіти пропонують завчасно перевірити правильність своїх даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти з даними у документі про повну загальну середню освіту і сертифікаті ЗНО.

Про це йдеться у повідомленні Державного підприємства «Інфоресурс».

У підприємстві зазначають, що розбіжності в даних абітурієнта в електронній базі з даними атестата або сертифіката, унеможливлять створення електронного кабінету вступника.

«Але, якщо Ви будете дуже уважними, і завчасно перевірите написання цих даних у документі про ПЗСО та сертифікаті, зможете подати електронні документи», - зазначають в Державному підприємстві «Інфоресурс».

При виявленні розбіжностей в документі про повну загальну середню освіту вступнику необхідно звернутись до школи. У разі виявлення розбіжностей в сертифікаті ЗНО необхідно звернутись до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.