Проведено Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 21.05.2021 18:49

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в нашій школі тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека дітей на дорозі.

Підсумком тижня був проведений класними керівниками єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі».

Також учасники учнівського самоврядування провели вікторину та роздали буклети учням 1-4 класів для розміщення в класних куточках «Пам’ятки з правил дорожнього руху для школярів»