Прощавай, Букварику!

Дата: 21.05.2021 18:45

У житті першокласника буває свято, що приходить до нас раз у житті. І присвячене воно книжці, без якої не може обійтися жодна людина. Буквар - це "чарівний золотий ключик", який відчиняє нам двері у світ знань. І де б не вчилися у майбутньому - школах, ліцеях, університетах - кожен згадуватиме свою найпершу в школі книгу з найщирішою вдячністю та шаною. Першокласники нашого закладу також подякували Букварику за науку та провели квест-гру "Прощавай, Букварику!". На святі діти не лише декламували вірші, співали пісеньки, а й виконували різноманітні завдання, щоб показачи чого вони навилися протягом року. Проводити свято першокласникам допомагали класні керівники Протещак О. О., Проць В. І., вчитель музики Бойко А. Р.

Вся шкільна родина пишається здобутками наших першачків і бажає їм надалі розвивати свої таланти та здібності. Свято закінчилось, але шлях до знань тільки розпочався!