Здорова   школа – мрії та дії

Дата: 25.01.2018 18:27

25.01.2018 -  підведено підсумки обласного конкурсу «Здорова   школа – мрії та дії». Говорили про роль учнівського самоврядування у розбудові Здорової школи. Члени журі (зав. кафедри природничо-математичної освіти Новикова Н.І., доц. кафедри життєвих компетентностей Кудрик Л.Г.) проаналізували подані на конкурс роботи, відзначили кращі напрацювання активістів учнівського самоврядування у напрямку створення здоров’язбережного освітнього середовища.

Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів, що стали переможцями конкурсу (а це Тур’янський НВК Буського р-ну; Корчинська ЗОШ І-Ш ст. Сколівського р-ну; Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. Яворівського р-ну; ЗСШ № 7 м. Червонограда;  Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яворівського р-ну; Новокалинівський НВК СЗШ І-ІІІ ст. Самбірського р-ну; Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Петра Андрусіва Яворівського р-ну; Стрілковицька СЗШ І-ІІ ст.Самбірського р-ну; Дрогобицька ЗОШ № 3; Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко Перемишлянського р-ну), представили свої роботи.

За результатами підведених підсумків Новокалинівський НВК отримав ІІ-ге місце в обласному конкурсі «Здорова школа – мрії та дії» до Всесвітньго Дня здоровя, координатор проекту вчитель основ здоровя Романів Галина Ярославівна.Оргкомітет конкурсу «Здорова школа – мрії та дії» висловлює щиру вдячність усім учасникам конкурсу, представникам учнівського самоврядування за їх роботу, а також учителям «Основ здоров’я», педагогам-організаторам та іншим педагогам за мудре керівництво, допомогу і підтримку учнівської молоді, за їх внесок у розбудову школи культури здоров’я та запрошує до подальшої участі у конкурсі.