Переможці конкурсу "Фізика навколо нас"

Дата: 30.01.2019 18:24

У нас перемога!!! Учні 10 -А класу Олеярчик Ілля та 10 -Б класу Вагурак Олег  та їх вчитель фізики та інформатики Єрменчук Н.М. сьогодні  в обласному конкурсі "Фізика навколо нас" який проводився на кафедрі фізичного факультету ЛНУ ім. І.Франка  зайняли перше місце, з чим ми їх і вітаємо. В конкурсі наші учні показали високі знання з предмету,  вміння виступати перед аудиторією. Цей конкурс проводився, з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування ключових компетенцій. Бажаємо нашим переможцям натхнення, успіхів у реалізації своїх досягнень.