X Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція на тему: „ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ”.

Дата: 30.10.2017 18:05

30 жовтня 2017 року за сприяння  Біолого-природничого факультету

Дрогобицького державного педагогічного університету

імені Івана Франка

відбулася

X Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція на тему:

ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ”.

у якій взяли участь учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, МАН, учнівських наукових товариств.Учасники презентували доповіді проблемно-пошукового, дослідницького характеру, що безпосередньо стосуються теми конференції.Конференція проходила в рамках реалізації проекту ВООЗ «НІЗ(неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров'я в Україні». До участі у конференції запрошені колеги з Університетського коледжу VIVES (Королівство Бельгія), Полонійної академії в Ченстохові (Польща) та неурядової організації VZW ORADEA (Румунія).

У роботі конференції прийняли участь учні нашої школи, і представили свої проектні роботи:

Олеярчик Ілля учень 9А класу , тема "Неінфекційні захворювання - харчування підлітків", науковий керівник Романів Г.Я. - вчитель основ здоровя.

Гнатишин Богдан учень 10А класу, тема роботи "Неінфекційні захворювання - цукровий діабет", науковий керівник Гнатишин Л.Б. - вчитель біології.