Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти закладу

1. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ (ВИХОВАНЦІВ) У СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (Наказ МОНМС від 13.04.2011 р. № 329 "Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти")
  2. ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ 1 КЛАСУ (Наказ МОН від 20.08.2018 № 924 "Про затвердження методичних рекомендації щодо оцінювання навчальених досягнень учнів першого класу у Новій українській школі")
  3. ВИДИ ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ: ПОТОЧНЕ, ТЕМАТИЧНЕ, СЕМЕСТРОВЕ, РІЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДПА (Наказ МОН від 05.05.2008 № 371 "Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти")
  • ключові та предметні компетентності;
  • наскрізні вміння;
  • ціннісні ставлення.