A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Новокалинівський опорний заклад загальної середньої освіти
Самбірського району Львівської області

Досягнення

Дата: від до Скинути

Конференція "Еколого-валеологічна культура -вибір XXI-століття"

Сьогодні отримали нагороди за участь у XIII Всеукраінській учнівській науково-практичній конференціі "Еколого-валеологічна культура -вибір XXI-столітт". Наші учениці - молодці: Маринкевич Анастасія та Дрозд Анасьасія. Науковий керівник-Романів Г.Я.

19:14 04.12.2020

Участь в обласному конкурсі

Участь в обласному конкурсі. Фотографії експонату ("Різдвяна хатинка") для участі в  обласній виставці-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".  (Керівник гуртка Художня вишивка Романів Г. Я.) Бажаємо перемоги!!!

18:31 23.05.2020

Переможці конкурсу "Фізика навколо нас"

У нас перемога!!! Учні 10 -А класу Олеярчик Ілля та 10 -Б класу Вагурак Олег  та їх вчитель фізики та інформатики Єрменчук Н.М. сьогодні  в обласному конкурсі "Фізика навколо нас" який проводився на кафедрі фізичного факультету ЛНУ ім. І.Франка  зайняли перше місце, з чим ми їх і вітаємо. В конкурсі наші учні показали високі знання з предмету,  вміння виступати перед аудиторією. Цей конкурс проводився, з метою професійного розвитку педагогічних працівників, формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу, створення передумов для формування ключових компетенцій. Бажаємо нашим переможцям натхнення, успіхів у реалізації своїх досягнень.

18:24 30.01.2019

Конференція на тему: " Еколого- валеологічна культура- вибір XXI століття"

Другий рік поспіль учні Новокалинівський опорного закладу беруть участь в учнівських науково-практичних конференціях Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. 7 листопада 2018 року на базі біологічно-природничого факультету відбулась XI Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція на тему: " Еколого- валеологічна культура- вибір XXI століття" у якій взяли участь учні нашого закладу. Олеярчик Ілля - учень 10 класу презентував проект на тему: "Неінфекційні захворювання: йододефіцит" ( науковий керівник- Романів Г. Я.). Учениця 10 класу Тюбай Анастасія виступила з проектом "Хімія і здоров'я людини. Швидка їжа" ( науковий керівник- Якимишин Т. В.). Попик Оксана учениця 10 класу презентувала проект " Неінфекційні захворювання: ожиріння" ( науковий керівник- Гнатишин Л.Б.). Учні отримали багато позитивних емоцій і досвіду щодо участі у конференціях та поділилися новими знаннями зі своїми однокласниками .

18:17 08.07.2018

Конференція обласного учнівського парламенту

 09 лютого, координатор учнівського парламенту (Проць І. М. – заступник директора з виховної роботи) та президент учнівського парламенту  нашої школи (Заріцька Ірина – учениця 9 класу), взяли участь у конференції обласного учнівського парламенту.

18:20 10.02.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень